x
0

Dehn Al Oudh Cambodi - Saf Kamboçya Oud

Dehn Al Oudh Cambodi - Saf Kamboçya Oud

Koku GrubuOud
Üst NotalarOud
Orta NotalarOud
Alt NotalarOud
"Dehn al Oud"terimi, genellikle saflaştırılmış ve yoğunlaştırılmış bir formda olan "Oud" yağına atıfta bulunur. Oud, agar ağacının (Agar wood) enfekte olması sonucu oluşan koyu ve hoş kokulu bir reçinedir. Dehn al Oud, genellikle bu reçinenin işlenmesi ve yoğunlaştırılmasıyla elde edilen değerli bir yağ türüdür.

Dehn al Oud, farklı coğrafi bölgelerde yetişen agar ağaçlarından elde edilen ve o bölgeye özgü özellikleri taşıyan bir üründür. Kamboçya'da yetişen agar ağaçlarından elde edilen dehn al Oud, genellikle o bölgenin karakteristik kokularını taşır. Bu kokular, odunsu, reçineli ve çiçeksi veya meyvemsi notalar içerebilir.

Dehn al Oud'un kalitesi ve kokusu, hammaddesi olan agar ağacının türü, yetiştiği coğrafi bölge, hasat ve işleme yöntemleri gibi çeşitli faktörlere bağlıdır. Oud yağı, parfümeri endüstrisinde ve geleneksel tıbbi uygulamalarda kullanılır ve değeri genellikle özel ve karmaşık kokusuyla ilişkilidir.


Doğal sürecinin karmaşıklığı, talebin yüksek olması, özellikle yüksek kaliteli kamboçya oud! Saf olarak bulunmasının çok zor olması,  muadil ve sentetik formda üretilmesine sebep olmuştur.

% 100 saf olan ve çok nadir bulunan Dehn Al Oud Cambodi VenCosmetic güvencesiyle.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...